Kőbányai motoros versenyzők nemzetközi sikerei

Rate this item
(2 votes)

Újabb nemzetközi sikereket ért el a kőbányai Szabó Kuksi Sportegyesület utánpótlás csapata.

Június másodikán a Magyar Motorsport Szövetség Gyorsasági Kispályás és Utánpótlás Bajnokság második fordulóján Szlovákiában, Dunaszerdahelyen megrendezett futamokon újabb sikeres hétvégét zártak. A Szabó Kuksi motorosklub válogatott utánpótlás csapata utolérhetetlen volt. Ketesdy Levente rajt cél győzelmet aratott, Csáki Konor 3., Farkas Kevin az 5. helyen végzett. Ezzel Kőbánya hírneve csúcsokat dönt a motorsportban. A versenyzők várják a következő versenyt, amit Kecskeméten rendeznek június 22-23-án.

A kőbányai sportegyesület 5 éves kortól tanítja a gyerekeket minimotorokkal 50 ccm-es Yamaha gyermekmotorokkal, valamint gokarttal közlekedni a szép zöldövezetben elterülő 500 nm-es versenypályán.

Az oktatáshoz védőfelszerelést, bukósisakot, térdvédőt, könyökvédőt, motort biztosítank.

Az egyesület motoros-gokartos pályája az újhegyi Sportligetnél található: X. kerület, Hangár u. 10.
Telefonszám: 06-30-287-1436

Last modified on Wednesday, 05 June 2013 22:00